Bir eklentinin logo.php dosyasına sabit kodlanmış bir logo görüntüsünü nasıl değiştiririm?

Forumlar WordPress Geliştirme Bir eklentinin logo.php dosyasına sabit kodlanmış bir logo görüntüsünü nasıl değiştiririm?

Anahtar yönetici

Güncelleme: Medya Kitaplığı’nda saklanan yeni bir logo görüntüsüne bağlantı vermek için logo.php dosyasındaki kodu değiştirmeye çalıştım. Kullandığım kod aşağıdadır, ancak logo dosyasını bulamıyor.

"> güzel lütfen bebeğim

Neyin yanlış olduğunu bildiğimden oldukça eminim – kod, Medya Kitaplığı’na değil, görüntü için eklenti dizinine bakmamı söylüyor. Ama kullanılacak doğru kodu bilmiyorum.

(FTP kullanmak için şu anda müşterinin web sunucusuna erişimim olmadığından, yeni logo görüntüsünü FTP aracılığıyla eklentinin klasörüne yüklemek yerine bu şekilde yapmaya çalışıyorum.)

Doğru kod için Google’da aramaya devam edeceğim, ancak herhangi biri doğru kodla atlamak isterse, minnettar olurum!

— — —

Bir eklentinin logo.php dosyasına sabit kodlanmış bir logo görüntüsünü nasıl değiştiririm? Lütfen ekteki ekran görüntülerine bakın.

• Yeni logo görüntüsünü Medya Kitaplığına yükleyebilir ve ardından logo.php dosyasındaki “prettyPleasebaby.jpg” ifadesini Medya Kitaplığındaki yeni logonun bağlantısıyla değiştirebilir miyim?

• Yoksa yeni logo görüntüsünü FTP aracılığıyla eklentinin klasörüne yüklemem ve ardından logo.php dosyasındaki “prettyPleasebaby.jpg” dosyasını yeni logoya referans verecek şekilde değiştirmem gerekir mi?

Sadece deneyip anlamaya çalışırdım, ama bunu başka biri için yapıyorum ve herhangi bir php hatasına neden olmamak için dikkatli olmak istiyorum.

Bununla ilgili herhangi bir yardımı takdir ediyorum!

Kehribar

Inspect Element aracılığıyla logo görüntü kodu

logo.php dosyasına kodlanmış logo görüntüsü

• Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.